Szukasz nietuzinkowego miejsca na organizację wieczoru panieńskiego? Dobrze trafiłaś 🙂 Przeżyj niezapomniane chwile w towarzystwie swoich przyjaciółek właśnie w Ziołowym Moczydle. Nasze wiaty wyposażone są w wanny kąpielowe (zależnie od wiaty – jacuzzi lub czan ukraiński), miejsce do tańca, stół i siedziska do biesiady oraz kącik kawowy. Ponadto w każdej wiacie znajduje się parasol gazowy by zapewnić komfort naszym gościom w chłodniejsze wieczory.

Zależnie od przewidywanej liczby gości można wynająć u nas pojedynczą wiatę lub cały kompleks. W przypadku gdy jest do 6-7 osób wystarczy jedna wiata (zarówno z czanem ukraińskim jak i z jacuzzi). Jeśli jest 7-12 osób nadal może wystarczyć jedna wiata, ale wtedy polecamy tylko wiatę z czanem ukraińskim. W jacuzzi mieści się jednocześnie do 7 osób natomiast w czanie do 12. Jeśli przewidywana jest większa grupa dobrze jest wynająć cały kompleks – wtedy wszyscy jednocześnie mogą wygodnie korzystać z jakiejś formy kąpieli.

Wynajem całego kompleksu jest dobrym wyborem niezależnie od wielkości grupy – wtedy mają Panie gwarancję, że w obiekcie nie będzie innych gości. W przypadku wynajmu jednej wiaty, druga wiata może być zajęta przez niezależną grupę. Sanitariaty oraz przebieralnie są wspólne dla całego obiektu.

OFERTA

Wiata z jacuzzi na 4 h kosztuje 520 zł (cena do 6 osób). Każda kolejna osoba to koszt 30 zł, każda kolejna godzina to koszt 100 zł. Przy wynajmie na 6 h (zazwyczaj tyle trwają wieczory panieńskie) koszt to 720 zł (przy 6 osobach). Gdyby było 8 osób na 6 godzin koszt wyniósłby: 520 zł + 200 zł + 60 zł = 780 zł.

Wiata z czanem na 4 h kosztuje 700 zł (cena do 8 osób). Każda kolejna osoba to koszt 30 zł, każda kolejna godzina to koszt 100 zł. Przy wynajmie na 6 h koszt to 900 zł (przy 8 osobach). Gdyby było 10 osób na 6 godzin koszt wyniósłby: 700 zł + 200 zł + 60 zł = 960 zł.

Cały kompleks (czan, jacuzzi i sauna) na 4 h kosztuje 1100 zł (cena do 20 osób). Zazwyczaj wieczory trwają około 6 h, więc kwota za wynajem do 20 osób wyniosłaby 1300 zł. Każda kolejna osoba 50 zł (z obiektu może komfortowo korzystać do 25-30 osób).

Godziny przyjęcia dowolne. Jest możliwość przedłużenia pobytu, można zdecydować o tym na miejscu. Każda kolejna godzina kosztuje 100 zł.
Jedzenie i napoje oraz dekoracje we własnym zakresie. Wiaty można przygotować (udekorować) wcześniej w dniu imprezy.
Sprzątanie obiektu po imprezie po naszej stronie.

Zapewniamy metalowe sztućce, filiżanki do kawy/herbaty, plastikowe kieliszki oraz talerzyki jednorazowe (białe).

USŁUGI DODATKOWE

Ognisko w stalowej misie – zapewniamy kijki na kiełbaski oraz żeliwny ruszt (grill) zależnie od upodobań. Koszt ogniska to 100 zł za pierwszą taczkę drewna (zazwyczaj swobodnie wystarcza, żeby przygotować jedzenie. Każda kolejna taczka drewna to koszt 50 zł.

Usługa fotograficzna – zdjęcia w ogrodzie na terenie obiektu oraz godzinny reportaż w wiatach (zdjęcia możemy zrobić zarówno na początku imprezy jak i później w czasie tańców czy kąpieli). Koszt usługi fotograficznej to 400 zł. W cenie co najmniej 50 zdjęć w wersji cyfrowej.

NOCLEGI

Aktualnie nie dysponujemy własnymi noclegami choć możliwy jest nocleg pod własnym namiotem na naszym terenie.

W okolicy znajdują się 2 hotele:

  • Hotel pod Sosnami w Osiecku: https://hotelosieck.pl/ (odległość od Ziołowego Moczydła 11,5 km)
  • Hotel Kołbiel w Człekówce (Jaśminowy Dworek): https://jasminowydworek.pl/hotel/ (odległość od Ziołowego Moczydła 5,8 km)

W razie potrzeby możemy zapewnić odpłatnie transport z i do hotelu.

JEDZENIE

Do Ziołowego Moczydła można zamówić jedzenie z okolicznych restauracji:

  • pizzę,
  • kebab,
  • catering (dania obiadowe, przystawki imprezowe itd., specjalna oferta dla naszych gości).

OPINIE

Poniżej zamieszczamy przykładowe opinie na temat Ziołowego Moczydła od pań, które organizowały u nas wieczór panieński. Zachęcamy jednak do zapoznania się również z innymi opiniami na nasz temat na Facebook’u oraz w Mapach Google 🙂